bezoeken. Rond half 5 verlieten we het park en reden richting Bart en Evy. Plotseling stonden we voor de enorme "parkeerplaats" van alle vliegtuigen in Tucson. In 2007 hebben we hier een tour over het terrein gedaan. Nu hadden we het niet in de planning en kwamen er eigenlijk toevallig langs. Snel een foto nemen dan maar. Maar ja, dan kijk je

tegen dat hek aan. Dan is het wel handig als je een ladder achter op de camper hebt. We weten wel dat ie daar niet voor bedoeld is maar handig is het wel!
Om 6 uur komen we bij Bart en Evy aan. We moesten even zoeken of we het
goede huis hadden, met onze camper rijd je niet zomaar iedere inrit
op. Maar we zaten goed en werden hartelijk begroet
door Bart. Wat wonen ze hier mooi en ruim! Even later komt Evy ook thuis en doen we een drankje op

hun terras. Daarna gaan we uiteten bij Evy's favoriete hamburger restaurant Zinburger. Daar was niks aan gelogen, we hebben heerlijk gegeten. 's Avonds hebben we weer op het terras gezeten en de avond gezellig afgesloten. We hoeven geen camping meer op te gaan zoeken want we mogen gewoon hier blijven staan. Wat een gastvrijheid!
